Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Florentino: Mourinho, më i miri në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Florentino: Mourinho, më i miri në botë  Empty
MesazhTitulli: Florentino: Mourinho, më i miri në botë    Florentino: Mourinho, më i miri në botë  EmptySun 12 Sep - 13:45


Florentino: Mourinho, më i miri në botë  Mourinhouy


Presidenti i Real Madridit, Florentino Perez, ka vetëm fjalë të mira për strategun portugez, Jose Mourinho, të cilin e konsideron si trajnerin më të mirë në botë.

“Mourinho ka pasion të pakontrolluar për fitore dhe është trajneri më i mirë në botë. Nga dita e parë ai deshi të dinte gjithçka për klubin dhe obsesioni i tij tani po futet edhe në skuadër”.
“Ai ka shumë punë për të bërë dhe të fitojë tituj është një nga dëshirat e tij konstante. Ricardo Carvalho është transferim me përvojë dhe pos kësaj, Sergio Canales dhe Pedro Leon do t’i ndihmojnë Spanjës në të ardhmen”, tha Perez.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Florentino: Mourinho, më i miri në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Allegri: Ibra më i miri në botë
» Statistika: Sulmi Zikalter Me i Miri (06.02.2011)
» Benitez: "Per Lazion Ka Shkuar Gjithcka Mese Miri Ne Kete Ndeshje..." (04.11.2010)
» Miccoli: Do të më mungojë Mourinho
» Mourinho: Merituam barazimin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: