Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Guardiola qetëson Ibrën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Guardiola qetëson Ibrën Empty
MesazhTitulli: Guardiola qetëson Ibrën   Guardiola qetëson Ibrën EmptySat 11 Sep - 0:10


Guardiola qetëson Ibrën Guardiola



Trajneri i Barcelonës, Pep Guardiola, ka tentuar që të shuajë zjarrin në çështjen e tij dhe Ibrahimovicit, duke thënë se ai është i kënaqur që ka punuar me sulmuesin suedez.

“Ibra tha se unë jam filozof? Unë do të doja që të isha filozof, por nga toni se si ai e ka thënë këtë, ai nuk e mendoi si kompliment. Unë i jam mirënjohës për punën e madhe që ka bërë në fitimin e pesë titujve. Nuk e di nëse do ta kishim bërë pa të”.

“Unë e kuptoj, se nga çfarë është thënë nga ai dhe agjenti i tij, se ata nuk dëshiruan të punojnë me mua. Por, unë jam i lumtur sepse mësova shumë nga ai. Shpresoj se ai do të gjejë vend te Milani. Shpresoj se ai do ta fitojë Serie A dhe të kualifikohet për herë të dytë në gjysmëfinalen e Ligës së Kampionëve”, tha Guardiola.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Guardiola qetëson Ibrën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Guardiola: Fitore fantastike
» Guardiola vazhdon kontratën
» Milan: "Arrihet Mareveshja Per Ibren" (28.08.2010)
» Fabio Caressa:AC Milan vlen shume pak pa Ibren, Interi i gatshem te perfitoje (20.03.2011)
» Guardiola të vazhdojë kontratën

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: