Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Hleb: Pendohem që u largova nga Arsenali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Hleb: Pendohem që u largova nga Arsenali  Empty
MesazhTitulli: Hleb: Pendohem që u largova nga Arsenali    Hleb: Pendohem që u largova nga Arsenali  EmptySat 11 Sep - 0:07


Hleb: Pendohem që u largova nga Arsenali  Hleb



Transferimi i Birmingham Cityt, Aliaksandar Hleb, ka pranuar se ai pendohet që u largua nga Arsenali për të shkuar te Barcelona para dy vitesh.


“Unë isha shumë i lumtur te Arsenali. Birminghami nuk është i njëjtë si Arsenali, por unë dua ta shfrytëzoj këtë rast. Është shumë profesionale puna këtu, por te Arsenali është gjithçka e re dhe më mirë në qendrën stërvitore, plus ata luajnë në Ligën e Kampionëve”.

“Unë jam penduar që u largova nga Arsenali. Jo shumë lojtarë mund t’i thonë ‘jo’ Barcelonës. Por, po ta dija më parë se çfarë do të ndodhte, atëherë kurrë nuk do të shkoja atje. Unë isha i pakënaqur. Nuk luajta shumë. Unë e humba formën dhe vetëbesimin”, ka thënë Hleb.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Hleb: Pendohem që u largova nga Arsenali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Balotelli: Më pëlqen Arsenali 30.6.10
» Rodallega: Kam ofertë nga Arsenali 28.05.2010
» Xavi: Cesc, i huazuar te Arsenali
» Arsenali afër nënshkrimit me Vrsaljko
» Inter kujdes: Arsenali ka vendosur te shese (09.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: