Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 City interesohet për Maicon (30.07.2010)

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Fc.Inter Albanian
Admin
Admin
Fc.Inter Albanian



City interesohet për Maicon  (30.07.2010) Empty
MesazhTitulli: City interesohet për Maicon (30.07.2010)   City interesohet për Maicon  (30.07.2010) EmptyThu 29 Jul - 23:10

City interesohet për Maicon  (30.07.2010) 1maico10

“Maicon është në treg, por nuk e dimë se cilat janë kërkesat e Interit. Marrëveshja me Real Madridin është e qartë. Unë shpresoj të kem më shumë qartësi në orët e ardhshme. Është e qartë që klubi që e transferon një lojtar duhet të mendojë ta paguajë më shumë se ç’është e nevojshme, por ndoshta Real Madridi po e nënvlerëson vlerën e lojtarit”.

“Te Reali ka lojtarë që fitojnë 12 milionë euro në vit. Maicon ishte një investim i madh për Interin dhe është e drejtë që ata dinë t’ia vendosin çmimin. Gjëja që më befason më së shumti është sjellja e Real Madridit. Ata e nënvlerësojnë mbështetjen që mund t’ua japë një kampion si Maicon. Opsioni i parë i Maicon është Real Madridi. Manchester City është shumë i interesuar, por Reali është i pari. Ne do të tentojmë të gjejmë një zgjidhje me Real Madridin për pagën e Maicon”, ka thënë Antonio Caliendo.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
City interesohet për Maicon (30.07.2010)
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Liverpool Interesohet Per Meireles (28.08.2010)
» Barcelona interesohet për Robben 04.06.2010
» Bayern Munich interesohet per Bendtner (18.11.2010)
» Man.City ofron 18 Milion per Maicon (16.06.2011)
» Pirelli Cup 2010: Inter 3-0 Man.City (01.08.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: