Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Zamparini: Refuzova €25M nga Reali për Pastore

Shko poshtë 
AutoriMesazh
bukxy juve
Anëtar
Anëtar
bukxy juve



Zamparini: Refuzova €25M nga Reali për Pastore  Empty
MesazhTitulli: Zamparini: Refuzova €25M nga Reali për Pastore    Zamparini: Refuzova €25M nga Reali për Pastore  EmptyThu 22 Jul - 12:32

Zamparini: Refuzova €25M nga Reali për Pastore  Pastorex

Presidenti i Palermos, Maurizio Zamparini, ka deklaruar se ka refuzuar 25 milionë euro nga Real Madridi për asin Javier Pastore, ndërsa mendon se ai do të jetë lojtar i Barcelonës.


“A kam pranuar oferta të majme? Real Madridi erdhi këtej dhe ma vuri në tavolinë një ofertë prej 25 milionë eurosh, por unë u përgjigja me ‘jo’. Unë kam shkuar te lojtari dhe i kam treguar gjithçka. Ai është inteligjent dhe ai kuptoi gjithçka. Është më mirë të jetë startues te Palermo se sa rezervist te Reali”.
“Për çdo rast, për mua sot ai vlen 50 milionë euro. Mendoj se ai do të përfundojë te Barcelona, përkundër faktit se Mourinho e kërkoi atë me çdo kusht. Pastore është mik i mirë i Messit dhe unë e di se ai ia ka bërë atij një premtim”, ka thënë Zamparini.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Zamparini: Refuzova €25M nga Reali për Pastore
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Canales: Dua të mësoj te Reali
» Milani Ne Gare Per Pastore (15.10.2010)
» Amauri: Nuk më intereson Reali
» Reali, 50 milionë për Shweinin?
» Reali, ultimatum Hamburgut për RvN

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: