Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Erjon Bogdani: Po, më kërkon Çezena 21.07.10

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Inter_Vali
Admin
Admin
Inter_Vali



Erjon Bogdani: Po, më kërkon Çezena 21.07.10 Empty
MesazhTitulli: Erjon Bogdani: Po, më kërkon Çezena 21.07.10   Erjon Bogdani: Po, më kërkon Çezena 21.07.10 EmptyWed 21 Jul - 9:38

Erjon Bogdani: Po, më kërkon Çezena 21.07.10 Kombetar_Erjon_Bogdani_Chievo
Erjon Bogdani konsiderohet si përforcimi ideal për Çezenën në objektivin e saj madhor për një rikthim në Serinë A.


Lajmin e dha gazeta sportive “Corriere dello Sport”. Lajmi është konfirmuar edhe nga ish-sulmuesi i Kievos, i cili është në pritje të emrit të skuadrës së re: “Nëse duhet të jem i sinqertë, ka pasur kontakte. Menaxheri im më ka thënë se ka folur me Çezenën.

Për momentin nuk di më shumë. Te Çezena është trajneri Fikadenti i cili më ka stërvitur te Verona dhe me të kam një marrëdhënie shumë të mirë. Të shikojmë çdo të ndodhë më vonë. Menaxheri im më ka bërë të ditur kontaktet edhe me disa klube të tjera. Për momentin jam në pritje dhe nuk di asgjë më shumë. Të shikojmë çdo të ndodhë në ditët e ardhshme”. 33-vjeçari me më shumë se 10 vjet eksperiencë në futbollin italian, shikohet si sulmuesi me karakteristikat e duhura për Çezenën.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Erjon Bogdani: Po, më kërkon Çezena 21.07.10
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Hodgson kërkon Young
» Bogdani refuzon Chievon 04.06.2010
» Bogdani Fiton Kunder Milanit (12.09.2010)
» Seria A: Bogdani gol për Çezenën në vend të parë – VIDEO
» Totenham kërkon Forlan

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: