Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Khedira: Nuk jam lojtar i Realit

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Khedira: Nuk jam lojtar i Realit  Empty
MesazhTitulli: Khedira: Nuk jam lojtar i Realit    Khedira: Nuk jam lojtar i Realit  EmptyMon 19 Jul - 3:20

Khedira: Nuk jam lojtar i Realit  46386khedira


Mesfushori gjerman, Sami Khedira, ka thënë se ai nuk ka kurrfarë marrëveshje me gjigantët spanjoll të Real Madrid, pasi Marca disa ditë më parë shkroi për një finalizim të marrëveshjes për transferimin e mesfushorit të Stuttgartit në Bernabeu.

“Për momentin unë nuk kam marrëveshje me Real Madridin dhe madje unë nuk kam marr ndonjë vendim për të ardhmen. Unë mund të konfirmoj se ata janë të interesuar për të më transferuar dhe kjo vërtet më lëkund. Sidoqoftë, unë duhet të mendoj para se të marr ndonjë vendim. Kjo do të jetë shumë me rëndësi për vitet e ardhshme të karrierës time, kështu që nuk dua të marr ndonjë vendim të nxituar”.
“Unë jam takuar me drejtorin e Stuttgartit, Jochen Schneider dhe krye-trajnerin Christian Gross. Ata mi treguan planet e të ardhmes dhe unë jam lojtar i rëndësishëm në planet e tyre”, tha Khedira.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Khedira: Nuk jam lojtar i Realit
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Marca: Khedira lojtar i Realit
» Di Maria lojtar i Realit ? 25.05.2010
» Silva: Jam lojtar i Milanit, jo i Realit
» Bronzetti: Maicon lojtar i Realit 17.06.2010
» Interi, ultimatum Realit për Maicon 22.07.10

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: