Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Suarez: Ajaxi e ka të vështirë të më mbajë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Suarez: Ajaxi e ka të vështirë të më mbajë  Empty
MesazhTitulli: Suarez: Ajaxi e ka të vështirë të më mbajë    Suarez: Ajaxi e ka të vështirë të më mbajë  EmptyThu 8 Jul - 6:45

Suarez: Ajaxi e ka të vështirë të më mbajë  Luis-Suarez2


Sulmuesi i Ajaxit, Luis Suarez, me performancat e tij në Kampionatin Botëror ka joshur interesimet shumë skuadrave, duke përfshirë Manchester Unitedin, Barcelonën dhe Interin, ndërsa kjo duket ta ketë shtyrë Suarezin të besojë se Ajaxi do ta ketë të vështirë ta mbajë atë.

“Gjëja e parë që dua të bëj pas Botërorit është të shkoj në pushime. Pas kësaj, ne duhet të presim dhe të shohim çfarë ndodh në tregun e transferimeve”.
“Mendoj se të gjithë te Ajaxi e dinë se do të jetë e vështirë që të më mbajnë mua. Unë kam luajtur mirë në Kampionatin Botëror dhe dihet mjaft mirë se këto rezultate joshin klubet e mëdha. Kurrë nuk i dihet çfarë mund të ndodhë”, deklaroi Suarez.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Suarez: Ajaxi e ka të vështirë të më mbajë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Liverpooli, ofertë të fundit për Suarez
» Chelsea të mbajë Ashleyn
» Ancelotti: Jam përpjekur ta mbajë Cole
» Allegri dëshiron t’i mbajë Gattuson dhe Ronaldinhon
» Behrami: Liga Premier më e vështirë se Serie A

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: