Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Mancini i kënaqur me transferimet

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Mancini i kënaqur me transferimet  Empty
MesazhTitulli: Mancini i kënaqur me transferimet    Mancini i kënaqur me transferimet  EmptyThu 8 Jul - 6:43

Mancini i kënaqur me transferimet  Roberto-mancini_1548483c

Bosi i Manchester Cityt, Roberto Mancini, ka pranuar se ai është i kënaqur me transferimet, para fillimit të sezonit të ri 2010/2011.

“I kënaqur? Po, unë jam i kënaqur. Madje para se të shoh se si do të përfundojmë në tregun e transferimeve dhe me lojtarët tjerë që pritet të vijnë, mendoj se do të jetë sezon i mirë për ne. Mendoj se kemi një skuadër për sukses dhe tifozët tanë e meritojnë këtë. Vitin e kaluar patëm një sezon të mirë. Ne nuk u kualifikuam në Ligën e Kampionëve, por gjithsesi patëm një sezon të mirë. Tani është koha që t’i japim disa trofe këtij klubi”.
“Ne kemi marrë Boatengun, Yaya Touren dhe David Silvan, që të tre këta lojtarë të mirë. Silva dhe Boateng janë shumë të rinj, një investim i mirë për klubin. Yaya Toure ka përvojë fantastike me Barcelonën, ku ai fitoi shumë trofe. Ne duhet të blejmë lojtarë nëse dëshirojmë të zvogëlojmë hapësirën me ekipet tjera. Ne duhet të sjellim lojtarë të cilësisë së lartë”, ka thënë Mancini për faqen zyrtare të klubit.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Mancini i kënaqur me transferimet
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Krkic i kënaqur me largimin e Ibrës
» Fabianski i kënaqur me rrjetën e pastër
» Alvarez: “Jam i kenaqur, tani dua te permirsohem” (23.11.2011)
» Del Piero i kënaqur me fitoren ndaj Lyonit
» Allegri i kënaqur pas fitores ndaj Sampdorias

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: