Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali  Empty
MesazhTitulli: Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali    Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali  EmptyWed 26 Jan - 4:17

Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali  Van-Nistelrooy-001

Sulmuesi i Hamburgut, Ruud van Nistelrooy, ka folur për rastin e humbur për t’u rikthyer në Santiago Bernabeu.

34-vjeçari ka pohuar për AS se ai ka dashur të luajë pa pagë – dhe të paguajë gjysmën e transferimin të tij – vetëm e vetëm që kjo të ndodhë. Por Hamburg insistoi që ai të respektojë kontratën e tij.
“Jam në një fazë në karrierën time kur nuk do të mund ta imagjinoja se një lëvizje në Madrid do të ishte e mundshme. Një ofertë për një kontratë katër-mujore për një lojtar 34-vjeçar? Bëra gjithçka. Gjithçka! Por në fund...”.
“Për fansat e Hamburgut, lojtarët dhe trajnerin, nuk kam asgjë kundër tyre. Hamburg është një ekip që ka marrë vendim. Gjëja më e rëndësishme është të mbetem një profesionist dhe një person me integritet”, ka thënë Nistelrooy.
Reali mbrëmë ka transferuar sulmuesin e Manchester Cityt, Emmanuel Adebayor, në formë huazimi për gjashtë muaj.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Nistelrooy: Bëra gjithçka të kthehem te Reali
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Cambiasso: Bëra ç’mos, por nuk u ftova në kombëtare 26.05.2010
» Forlan: Nuk kthehem te United
» Oriali: "Nuk kthehem ne Inter, askush nuk me ka telefonuar" (10.12.2011)
» Thiago Motta: “Ne te ardhmen deshiroj te kthehem tek Genoa” (04.112011)
» Mazzola: “Ne rast permbysjeje, do kthehem ne kembe ne shtepi” (13.04.2011)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: