Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Deschamps: Kam refuzuar Liverpoolin

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TanInter
Co-Admin
Co-Admin
TanInter



Deschamps: Kam refuzuar Liverpoolin  Empty
MesazhTitulli: Deschamps: Kam refuzuar Liverpoolin    Deschamps: Kam refuzuar Liverpoolin  EmptyTue 28 Sep - 0:41

Deschamps: Kam refuzuar Liverpoolin  Didier-deschamps
Trajneri i Marseille, Didier Deschamps, kishte hedhur poshtë një ofertë për të menaxhuar Liverpoolin, para se Roy Hodgson të marrë nën drejtim klubin e Ligës Premier në muajin korrik.

Deschamps, i cili rikthehet se ish-klubi i tij Chelsea për ndeshjen e Ligës së Kampionëve, ka thënë se ai kishte qenë i ngazëllyer me faktin se një klub si Liverpooli kishte dashur ta angazhojë atë.

“Jam shumë krenar që një klub i nivelit të Liverpoolit tregoi interesim në mua këtë verë. Por, të jem i sinqertë, nuk ishte koha e duhur. Unë sapo kisha filluar stërvitjet para-sezonale me Marseille dhe nuk mendoj se fansat ose zyrtarët e klubit do të ishin shumë të kënaqur nëse pas dy ditësh unë do të doja t’i bashkohesha një klubi tjetër”, ka thënë francezi.

“Ne (Deschamps dhe Liverpool) kishim takime të gjata”, ka shtuar ai kur është pyetur se sa serioze ishte oferta e klubit anglez.

Deschamps kaloi sezonin 1999-2000 me Chelsean, duke fituar Kupën FA dhe po ashtu luajti nën urdhrat e Carlo Ancelottit në kampionatin italian te Juventusi.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Deschamps: Kam refuzuar Liverpoolin
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Gerrard: Dalglish e ka bashkuar Liverpoolin
» Fletcher: Do ta ‘eklipsojmë’ Liverpoolin
» Poulsen i interesuar në Liverpoolin
» Eto'o Ka Refuzuar Mega-Oferten Nga Klubi i Psg (20.06.2011)
» Gerrard: Dalglish e ka bashkuar Liverpoolin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: