Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Ancelotti: Tevez, lojtari më i rrezikshëm i Cityt

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TanInter
Co-Admin
Co-Admin
TanInter



Ancelotti: Tevez, lojtari më i rrezikshëm i Cityt Empty
MesazhTitulli: Ancelotti: Tevez, lojtari më i rrezikshëm i Cityt   Ancelotti: Tevez, lojtari më i rrezikshëm i Cityt EmptyFri 24 Sep - 22:30

Ancelotti: Tevez, lojtari më i rrezikshëm i Cityt Carlos_tevez_2_the_associated_press
Menaxheri i Chelseat, Carlo Ancelotti, ka deklaruar se futbollisti më i rrezikshëm i Manchester Cityt është sulmuesi argjentinas, Carlos Tevez.

“Mancini është menaxher shumë kompetitiv dhe unë kam marrëdhënie të mira me të, duke nisur që nga e kaluara, kur ne ishim bashkëlojtarë në kombëtaren italiane. Është lehtë të thuash për një ndeshje se ishte e lehtë kur ajo është fituar me rezultat 6-0, por para fillimit, është gjithmonë e vështirë”.

“Nuk pajtohem me Mancinin kur thotë se ne tashmë e kemi fituar titullin, pasi që edhe City ka gjasa dhe jam i sigurt se ata një ditë do të jenë në vendin e parë”.

“Carlos Tevez është futbollisti më i rrezikshëm i Manchester Cityt. Ai ka cilësinë, ai ka fuqinë dhe ai ka mentalitet shumë të mirë. Më pëlqen mënyra se si luan ai, por duhet të kemi kujdes nga ai”, tha Ancelotti.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Ancelotti: Tevez, lojtari më i rrezikshëm i Cityt
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Drogba drejt Cityt?
» Cech: Chelsea do t’u japë fund shpresave të Cityt
» Legrottaglie: Inter, rivali më i rrezikshëm
» Messi:Chelsea më i rrezikshëm (17.03.2011)
» Van Der Vaart Lojtari Me i Ri i Tottenham (02.09.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: