Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Drenthe: Barcelona është ekipi më i mirë në botë

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Drenthe: Barcelona është ekipi më i mirë në botë  Empty
MesazhTitulli: Drenthe: Barcelona është ekipi më i mirë në botë    Drenthe: Barcelona është ekipi më i mirë në botë  EmptySat 11 Sep - 1:15



Drenthe: Barcelona është ekipi më i mirë në botë  Roystondrenthegetty468x


Mesfushori i Real Madridit, Royston Drenthe, i cili këtë sezon luan si i huazuar te Hercules, ka thënë se Barcelona është ‘më e mira në botë’, në prag të përballjes së sotme në Cap Nou.

Hercules sonte udhëton në fushë të Barcelonës dhe holandezi nuk shqetësohet për të treguar atë se çfarë ai mendon, pavarësisht se fjalët e tij mund të jenë të padëshiruara në Bernabeu, nga ku ai u largua këtë verë për të luajtur për ekipin e porsapromovuar në La Liga.

“Barcelona është ekipi më i mirë në botë. Por ne do të luajmë një ndeshje të mirë. Ata janë ekipi më i mirë, por ata mund të kenë një ditë të keqe, dhe ndoshta ne do të kemi një ditë të mirë dhe të nxjerrim një rezultat. Motivimi jonë është i madh. Ne do shkojmë si ekip i vogël, por mund të dalim si ekip i madh”, ka thënë Drenthe.

Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Drenthe: Barcelona është ekipi më i mirë në botë
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Barcelona ekipi më i mirë në botë,Interi... (03.05.2011)
» Eto'o:"Moratti eshte zoti ne toke, Interi eshte klubi me i mire ne Itali.Mourinho Special."(25.08.2011)
» Interi, ekipi më i mirë në botë
» Adriano: Barcelona - klubi më i mirë në botë
» Benitez: Zanetti është mirë (19.09.2010)

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: