Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Milani në të njëjtin nivel me Barcelonën

Shko poshtë 
AutoriMesazh
tifo_ultras
Co-Admin
Co-Admin
tifo_ultras



Milani në të njëjtin nivel me Barcelonën  Empty
MesazhTitulli: Milani në të njëjtin nivel me Barcelonën    Milani në të njëjtin nivel me Barcelonën  EmptySat 4 Sep - 7:17



Milani në të njëjtin nivel me Barcelonën  4941786208_e6d43cb311_z


Përforcimi i ri i Milanit, Robinho, thotë se Rosonerët mund ta mposhtin gjithkënd, pasi ata janë po aq të mirë sa edhe gjiganti spanjoll, Barcelona.

Braziliani shpreson se Milani mund të arrijë deri në finale të Ligës së Kampionëve, ku do të dëshironte ta kishte përballë Barcelonën.

“Ëndërroj finalen në mes Milanit dhe Barcelonës. Për momentin ata janë dy ekipet më të fuqishme. Milani ka bërë disa blerje të mëdha dhe në letra ne jemi shumë të fuqishëm. Jemi vdekjeprurës në letra, por tash duhet të jemi të tillë edhe në fushë”.

“Ndjehem si në shtëpi në Milan, kjo për shkak të brazilianëve dhe unë i kam miq të mirë Ronaldinhon, Alexandre Paton dhe Thiago Silvan”, ka thënë Robinho për La Gazzetta dello Sport.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Milani në të njëjtin nivel me Barcelonën
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» Pato Largohem Nga Milani Vetem Per Barcelonen (11.10.2010)
» Pique: Fabregas e do Barcelonën
» Milani interesohet për Bosingwa
» Ledesma kërkohet nga Milani
» Milani përtyp Napolin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: