Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.



 
PortaliForumLatest imagesNdeshje LiveInteristatBetRegjistrohuidentifikimiKërko

 

 Neville: Chelsea nuk ka luajtur me ne

Shko poshtë 
AutoriMesazh
TanInter
Co-Admin
Co-Admin
TanInter



Neville: Chelsea nuk ka luajtur me ne Empty
MesazhTitulli: Neville: Chelsea nuk ka luajtur me ne   Neville: Chelsea nuk ka luajtur me ne EmptySun 29 Aug - 4:33

Neville: Chelsea nuk ka luajtur me ne Neville_manu
Kapiteni i Manchester United, Gary Neville, mendon se starti i mrekullueshëm i Chelseat në sezonin e ri, nuk duhet ta befasojë askënd, për arsye se Blutë e Londrës ende nuk kanë pasur punë me klubet e ‘kategorisë së rëndë’.
“Chelsea ka pasur disa fitore të mëdha deri tani në këtë sezon, por është shumë herët, pasi që janë edhe disa hesape të pasqaruara nëpër betejat e mëdha të cilat janë para tyre”.

“Nuk jam i befasuar që Chelsea ka shënuar gjithë këto gola. Në Superkupë ata ndoshta nuk kanë qenë në formë të mirë fizike, por ende nuk kanë pasur ndeshje të vështira. Ata luajtën ndaj WBA në shtëpi, ndaj Wiganit si mysafir dhe ndaj Stokes në shtëpi, kështu që unë kam pritur që ata t’i fitojnë këto ndeshje. Nuk është sikurse të kenë mposhtur Arsenalin në shtëpi dhe Liverpoolin në Anfield”, deklaroi Neville.
Mbrapsht në krye Shko poshtë
 
Neville: Chelsea nuk ka luajtur me ne
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1
 Similar topics
-
» J. Cesar: "Deshire Mjaft e Madhe Per Te Luajtur !" (30.01.2011)
» Chelsea të mbajë Ashleyn
» Chelsea, kontratë të re Ancelottit
» Ajax 3-1 Chelsea
» Chelsea në garë për Balotellin

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Intersitat.Com - Vendi ku takohen interistat shqiptare ::   Lajme & Info Nga Futbolli Neper Bote :: Lajme Te Ndryshme-
Kërce tek: